איך ללמוד "ללכת" באינטרנט

בשביל להצליח באינטרנט – כמו כל תחום יש כמה מרכיבים בשביל להצליח – בלי לסבך את העניין למעשה כל אחד יכול ליצור פרנסה מהאינטרנט ואני אסביר בפוסט למה.

מי אמר שתוכל ללכת?

שהייתם תינוקות לא היה אף אחד שלימד אותכם ממש ללכת – זה משהו שבא בטבעיות שקרה פשוט מעצמו, ראיתם אחרים הולכים וניסיתם שוב ושוב לעשות את זה – זחלתם, ישבתם, ניסיתם לקום ונפלתם מאות ואולי אלפים פעמים.

איך אפשר ליפול יותר?

אני מכיר אנשים שהפסידו עשרות אלפי שקלים מהאינטרנט וגם כמובן מכיר אנשים שמתפרנסים מזה בכבוד ויותר… הקטע הוא שתינוק תמיד נופל מגובה אפס אז הנפילה שלו היא בכלל לא כואבת שלא נדבר על הגוף האלסטי שלו.

אז אם אתם גם רוצים להצליח בליצור פרנסה כיפית, אז פשוט תתקדמו עם זה ב"baby steps" ותנו לזמן לא להוות פקטור אבל פשוט תישארו שם ותעשו ניסיונות לקום ותדעו ש100% יהיו לכם נפילות… אבל זה כל הכיף.

תתארו את החוויה שלכם כפי שהיא, אפילו אם איבדתם סכום שנראה לכם גדול, אל תגזימו ותגידו "נפלתי חזק" – שמתי לב שיש אנשים מסוימים שנוטים להגזים לשני הכיוונים ולתאר דברים בדימויים שגורמים למכשול להיראות עצום או לא קיים לעומת מה שהוא באמת.

אז קדימה, הליכה נעימה…

 


3 תגובות על ”איך ללמוד "ללכת" באינטרנט“

 • Ilan Finer כתב:

  חשוב גם לזכור שיש תינוקות שלומדים ללכת כבר בגיל שנה ויש כאלה שלומדים רק בגיל שלוש, מה שחשב הוא שעד גיל 18 כולם כבר יודעים גם לרוץ לבד בלי ליפול.

  הבעיה הגדולה היא שזה לא מקובל ליפול בתור מבוגרים אז הרוב לא מנסים.

  • האמן החדש כתב:

   לגמרי, הלוואי ויותר אנשים היו חושבים לעזוב את העבודות שהם עושים 10 שנה והולכים לעשות כסף מדברים שהם אוהבים…

 • עילאי כתב:

  נפילה היא בהחלט חלק מכל מסע באינטרנט. אבל אני כן חושב שיש דרך להימנע מרוב הנפילות והיא לדעת ללמוד מהצלחות של אחרים ומטעויות של אחרים. חלק ענק משיווק באינטרנט נע סביב למידה. אם זה מקורסים או פוסטים בבלוגים כמו זה או מאנשים אחרים שהתנסו.

הוספת תגובה