ממלכת הפנטזיה ושיווק באינטרנט

מאז שהתחלתי לשווק באינטרנט עולם הפרסום עבר שכלול והתמרה יוצאת דופן – אני זוכר את עצמי ילד שמתחבר למודם שעושה רעש של פקס ומחכה חצי שעה בשביל להוריד קטע מוסיקה אחד מהאינטרנט.

אפילו המודלים השתכללו. בפייסבוק בפרט היה בהתחלה CPC (תשלום עבור קליק) וCPM (תשלום עבור מילניום של קליקים). כיום יש CPC,oCPM, CPI, תשלום לפי קניות, לפי הרשמות ועוד…

מזל של מתחילים

שרוצים להצליח במשהו – הדבר הכי חשוב ומשמעותי זה פוקוס והתמדה והנאה מהתהליך.

מה שאני באמת אוהב זה משחקים – אני אוהב משחקי מחשב – אפליקציות – משחקי חברה, משחקי סקס, משחקי תפקידים (תרתי משמע והמבין יבין). ומה שהתלהבתי ממנו בהתחלה שהתחלתי עם האינטרנט היה העובדה שאפשר לדחוף בפאקינג אתר אחד – אינסוף אנשים למעשה. לכן אפשר להרוויח אינסוף כסף – הרעיון בהחלט קסם לי.

אם יש לך ערך איכותי שאנשים יוכלו להתחבר אליו, אתה יכול למעשה להרוויח כסף – כסף הוא אנרגיה ואנשים למעשה מחליפים אנרגיה אחד עם השני כל הזמן – היכולות שלך לא משנה מה הם יהיו – שחקנית תיאטרון, קול יפייפיה, יכולת להבין מתמטיקה – הן מתנות של הרוח. וכאשר בן אדם מעריך את עבודתו הוא מבקש עבור עבודתו תמורה מסוימת – יהיה זה סכום כסף – או פשוט הערכה להשקעה שניתנה.

שהתחלתי הייתה לי תשוקה בלתי נדלית להצלחה – רצון לפצח את המשחק האינטרנט – להרוויח מספיק כסף בשביל שאוכל להיות עצמאי. עבדתי במקביל ב-2 עבודות אחת – שהייתה שירות לקוחות והשנייה להבין איך לעזעזל אפשר להרוויח כסף דרך האינטרנט – כל רגע פנוי שהייתה לי בעבודה של שירות הלקוחות – הייתי ממנף ללמוד עוד קצת על התחום. עם שעות של חקירה התחלתי לעשות ניסויים שחלקם היו כישלון וחלקם הצלחה מסחררת. אין כזה דבר כישלון למעשה – רק למידה.

מה שלא ידעתי

כסף הוא לא משהו שאתה עובד בשביל להשיג – זה שיש לכם בוס או שאתם עובדים על פרוייקט שמכניס לכם כסף – לא אומר שמשם מגיע באמת הכסף – למעשה הכסף מגיע מהמקור האמיתי – עצמך העליון. 

מה שרשום לכם בחשבון הבנק – הוא רק השתקפות של יצירה מתוך אמונות שהיו שלך בעבר – לכן אם נגיד יש לך מינוס בבנק אבל אתה בן אדם עשיר ואשיר מבפנים כסף ושפע ושגשוג לא מאחרים לבוא בעולם החיצון – נדרש ממך פשוט להמשיך לפנטז על העבודה האידאלית שלך ולקפוץ את "קפיצת האמונה" – the leap of faith.

אל תתפשרו על קצת – בבקשה ממכם אם אתם חולמים על משהו – תחלמו בגדול! ואם נראה לכם שפנטזתם מספיק – תעזו לבקש אפילו עוד! תדחפו את עצמכם לבקש אפילו יותר! שאלו את השאלה: "מה התרחיש הכי טוב שיכול לקרות?" אל תחשבו על אופציה אחת – אלא על הסתברות של אירועים עתידיים וחשבו על התמונה כל כך חי שתוכלו להריח – לראות להרגיש לשמוע ולגעת בתמונה. השתמשו בדימויים שאתם אוהבים – מתוך עולמים שאתה מרגישים קרוב אליהם – כמו עולם החי – הצומח – או פנטזיה ספר אהוב או משהו שאתם אוהבים מאוד לדוגמא כמו קומדיה.

למדו אותנו לחשוב שאם אתה עובד בעבודה אז הכסף מגיע בעקבות זה שאתה עובד בעבודה – אך למעשה זה לא ממש נכון – הכסף מגיע כתוצאה מאמונה שלך שמגיע לך לקבל כסף – מהחיים מהיקום just name it.

זהו לעת עתה… שבת שלום :)


2 תגובות על ”ממלכת הפנטזיה ושיווק באינטרנט“

 • לומד כתב:

  היי
  אהבתי את הפוסט
  בכלל אשמח שתכתוב יותר !

  אני מתחבר מאוד ל"שרוצים להצליח במשהו – הדבר הכי חשוב ומשמעותי זה פוקוס והתמדה והנאה מהתהליך."

  ומובן גם על שאר הדברים.

הוספת תגובה