נקודת האל חזור

רציתי לדבר על נקודת האל חזור שלי שקרתה בשבוע האחרון,

למעשה החלטתי להתפטר מהעבודה ולהתמקד 100% בשיווק באינטרנט, כדי שהמודעות שלי תהיה כמה שיותר נקייה מהפרעות אחרות, ואני אאפשר לעצמי זמן לנשום (ולא לעבוד כל יום עד 3 בלילה על האינטרנט ולהתעורר ב8 לעבודה :)  ),

אפשר להגיד שזה סיכון בשבילי, סיכון לא קטן, שאני לוקח על עצמי, אני מאוד מאמין והאמנתי במשפט "בנה את ביתך החדש ואז תהרוס את הישן", ואני לא הולך לפיו כרגע, הבית החדש שלי בשלבי בנייה מתקדמים, אבל אני לא יכול להגיד שהוא בנוי במלואו, אני חייב את הסיכון הזה לעצמי. במקרה הכי גרוע אני אחזור לעבודה הקודמת, או אמצא חדשה. (אפשר להגיד שהייתה לי עבודה מאוד נוחה :)  )

התחילה להיות לי הצלחה בתחום, אבל מה? עם ההצלחה בא גם סיבוך…. ונסגר לי קמפיין אחד, הצלחתי השבוע לעבור ממצב רגשי ממש מרומם, למצב רגשי טרוד מאוד…. (אפשר להגיד שהיה קמפיין מאוד מוצלח :)  )

זה חישל אותי,

הרבה זמן שלא פינטזתי על מה אפשר לעשות עם כסף והמון זמן… למעשה מצאתי את עצמי מפנטז במשך כמה שעות, על מה שאני יכול לעשות כדי לתרום לעצמי, לתרום לעולם בזכות היכולת לעשות את מה שאתה אוהב באמת. החלום הזה כל כך רחב, וזה הניע אותי להגיע להחלטה שהגעתי לעזוב את העבודה ולמקד את כל המאמצים שלי ביצירת הכנסה באינטרנט. עכשיו אני כבר לא משחק. עכשיו אני אומר לעולם, נראה אותך לא נותן לי את מה שמגיע לי.

שיווק שותפים זאת עבודה עם המון אלמנטים, חשוב להבין מה המפרסם רוצה, לדוגמא: בקמפיין CPA (משלמים ע"פ הפנייה) חשוב להבין טוב מאוד מה יגרום למפרסם (לא רשת השותפים) להיות מרוצה מהלידים שלך, ובהנחה שתפציץ אותו בלידים, מה יגרום לו לאהוב אותך בתור שותפים, ולא לשנוא אותך בגלל שהוא שילם לך מלא כסף אבל הוא לעומת זאת הפסיד כסף…

תמיד תהיו בקשר עם המנהלי החשבון שלכם, ותבינו מה המפרסם רוצה, ואז תיצרו קמפיין שעונה על הצרכים של כולם, קודם כל המפרסם, אז של הרשת, ואז שלכם, ברגע שתעבדו לפי המודל הזה, הסיכויים בהרבה יותר נמוכיים שיעיפו אתכם מקמפיין מסוים… וזה מה שקרה לי העיפו אותי מקמפיין כי הבאתי אנשים שרשמו המון פרטים לא נכונים…. ולא צפיתי את זה.

לא נורא, מהקמפיין הזה עלו לי כל כך הרבה רעיונות שהם פוטנציאל רווחי לא רע, ככה שאני יודע שאני אמצא את הדרך להצלחה.

מי שרוצה להתחיל בשיווק שותפים וחושב שזאת עבודה שמרוויחים בא כסף קל, טועה, זאת עבודה שדורשת המון השקעה, יצירתיות, תחת, והפוטנציאל ההשקעה של מה שאתה עושה הוא מעריכי ולא לינארי – כמו רוב העבודות על גבי כדור הארץ – מקבלים כסף על זמן העבודה לעומת בשיווק שותפים – אתה מקבל את הכסף עבור כמות האנשים שאתה יכול להזרים למקום אחד ולשווק להם משהו שהם רעבים לו.


4 תגובות על ”נקודת האל חזור“

 • FreedomGosu כתב:

  אכן אני מבין אותך הסיכון לא קטן, אבל עם מספיק יכולת אני מאמין שתצליח לעשות מספיק כסף בתחום בשביל שתוכל לפתוח לסגור את ההוצאות הרגילות שלך בתור התחלה.

 • כדור השלג כתב:

  היי ואוו, זה בדיוק אותו סיפור שהיה לי לפני שנה וחצי – שיהיה המון בהצלחה, תתמיד בזה נמשיך לעקוב כיצד התקדמת בתור בעל העסק ועצמאי.

 • נינגה עם כנפיים כתב:

  מזל טוב וכל הכבוד.
  אני נהנה מאד לקרוא את הבלוג שלך – תמשיך ככה

 • האמן החדש כתב:

  תודה חברים על התמיכה,
  כן יש הרבה עליות ומורדות בעסקי השותפים, הרבה זמן לא התמודדתי עם כל הרבה אתגרים שמפציצים אותי (לא הייתי רגיל להתעסק בכל כך הרבה הוצאה של כסף וגלגול כסף… צריכים להתרגל לזה)

  החודש כבר עברתי כמה "סיבוכים" למרבה המזל נראה שעדיין נשארתי רווחי :)

הוספת תגובה