ראיונות עם אמנים חדשים #1 – רום גוב Seek Irony

סוף סוף, ערכתי והעלתי את הראיון הראשון בסדרה – ראיונות עם אמנים מצליחים, מקווה שתהנו :)

את רום גוב, אני מכיר עוד מימי תלמה ילין, אני הייתי במגמת מוסיקה קלאסית והוא בג'אז, תמיד התלהבתי מכל הדברים המטורפים שהוא היה עושה בהפסקות (נגיד… לתופף עם שני הרגליים Double Bass, במהירות מטורפת!) הוא נתן לי השראה למה שאפשרי בעולם התיפוף.

רום הוא חלק מלהקה שמתפתחת מאוד יפה בארץ ובעולם – Seek Irony, הקליפ שלהם מופיע בסוף הסרט.

אני אישית חושב שדרכה של להקה בימינו היא לא פשוטה וסופר מאתגרת, רום דיבר על היחס שיש לו עם הקהל האוהב שלו (אני פחות אוהב את המילה מעריצים), הוא משקיע בכל יום ליצור שיחה  כלומר הוא באמת מדבר עם חלק מהקהל שלו, שזה יפה, ודורש תחזוק יום יומי.

בעולם השיווק באינטרנט, לא שווה אם יש לך רשימה של אימיילים ושמות, אם אין לך מערכת יחסים איתה. בדומה, אחד מהפקטורים של מה שיוצר להקה מצליחה, הוא כמות האנשים שמודעים אליה בזמן ספציפי,מורידים ושומעים את המוסיקה שלה.

אחת הפואנטות של האתר שלי היא להראות שאיכות לא שווה לרווח שלך בבנק – לא מספיק רק להתאמן וללכת להופיע, תמיד חייב להיות צד שיווקי, בהנחה שאתם רוצים להתפרנס ממה שאוהבים(לא חייב להיות מוסיקה או להקה, כל דבר שאתם אוהבים). 

לסיכום, אם אתם רוצים להיות חלק תורם ללהקה ורוצים לקבל כרטיס בשבילכם בחינם ולהביא במחיר מוזל את חברים שלכם, צרו קשר כאן ואני אפנה אתכם לרום וSeek Irony.

דרך אגב: אל תשכחו להגיב, ולשתף אם אהבתם, אני אשמח לראות אמנים משתמשים בכל מה שאני נותן, זה ממש משמח אותי. (יש לכם פה למטה מן ציור כזה שנפתח שאפשר לשתף בכמה אתרים ישראלים) יש לכם בקשות, שאלות, לראיונות עם אמנים ספציפיים? תחומים ספציפיים? אשמח אם תכתבו לי בתגובה פה, או צרו קשר.

קישורים: 

http://www.seekirony.com/

דף הפייסבוק של Seek Irony


3 תגובות על ”ראיונות עם אמנים חדשים #1 – רום גוב Seek Irony“

 • הגיטריסט כתב:

  היי ראיון מעניין, לי זה חשוב ראיונות כאלו:
  הייתי רק מקצר אותו לפחות בחצי ומשאיר את הדברים החשובים.

 • FreedomGosu כתב:

  אהבתי את הפוסט, שוב פעם כמו הבחור מלמעלה הייתי מעדיף שזה יהיה הרבה יותר קצר הסרטון, אבל סחטיין על הראיון יפה מאוד:)
  מכיר את אבנר גלר מתלמה ילין?

  • האמן החדש כתב:

   כן, צודקים פעם הבאה אני אערוך את זה ואקצר, :)

   וגם אהיה יותר ממוקד על המסר שאני רוצה להעביר, אפשר לעשות את זה גם בעשר דקות.

   חכו לעוד ראיונות! יש אנשים מעניינים שאני הולך לראיין…

הוספת תגובה