הגשמה עצמית דרך שיווק באינטרנט

הגשמה עצמית

הגשמה עצמית

תנו לי לספר לכם  סיפור על הגשמה עצמית ועל איך אפשר להשתמש בשיווק באינטרנט כמינוף ליצירת אורח חיים שרוב אנשים חולמים עליהם בחלומות הכי פרועים שלהם.

כאשר אני מרפה ממה שאני, אני הופך למה שאני עשוי להיות. לאו-צה.

אני תמיד הייתי בן אדם של הגשמה עצמית, תמיד אהבתי להיות יצירתי ולנסות דברים חדשים. אם זה ללמוד לנגן, או לרקוד, סתם להבין איך מתמטיקה עובדת ואיך אפשר לדעת ללמד אנשים ללמוד דברים חדשים. הבעיה שלי הייתה, שאף פעם לא הספיק לי לדעת קצת על נושא מסוים, היו לי "עיניים גדולות" (כמו שההורים שלי היו אומרים) ותמיד רציתי לדעת עוד ועוד מכמה נושאים, ולא הייתי שבע.

הגשמה עצמית נוצרת ע"י התפתחות אינסופית של מי שאתה, ע"י תחושה של סיפוק פנימי של הגעה למטרה נשגבת והמשכת הצבת מטרות והשגתם.

אפילו אם הרווחתם מיליון, והגעתם למטרה, כעבור זמן מאוד מהיר תשאלו את עצמכם, "ומה עכשיו?"

הגשמה עצמית באינטרנט

הרבה אנשים כבר מגיל מסוים, טוענים ש"אין להם זמן" להשקיע באמת בדברים שהם אוהבים באמת, אם  יש להם עבודה דורשנית של 9 שעות ביום ואפילו יותר, אם זה לטפל בתינוק וילדים, ואם זה עצלנות טהורה.

החיים לפי ה"מודל הישן" זה עבודה, כסף, קצת תחביבים, אני מאמין במודל חדש שאנשים כבר חיים לפיו של – מיקוד בשיווק אינטרנט שלי מוצרים של אנשים אחרים ולבסוף שלך, ויצירת הכנסה "חצי פאסיבית" (זה כן דורש השקעה מתמשכת, שלא יעבדו עליכם) ואז אני יכול להתפתח באמת בתור אדם ולהגשים את עצמי, בכל מקום בכל זמן ואפילו יצירת כסף מהיכולות החדשות שלי  (אני מתחייב לדווח לכם על ההצלחה שלי בעתיד)

אני לא רק מאמין, אלא יודע הדרך שלי להגשמה עצמית אמיתית עוברת דרך השקעה באמנות כמו מוסיקה, ריקוד, הפקה, הלחנה, יצירתיות וכמובן, שיווק. (ועוד…)

אנחנו נמצאים בעידן חדש, שבו הגבולות נפרצו, אני יכול ליצור מוסיקה, ולמכור אותה לילדה בסינגפור, או סבא באוסטרליה. הכל לפי דעתי תלוי בשני פקטורים: שיווק ואיכות התוכן/המוצר – אני כיום נוטה לחשוב ששיווק בא לפני איכות, אולי אני אשנה את הדעה עם הזמן. (אמרתי שאני אוהב לפשט דברים? :) )

שיווק (באינטרנט)

ללא שיווק, אדם לא יצליח באמת בחיים. (אמונה מרכזית אצלי)

אם זה שיווק של היכולות שלו, אם זה שיווק שלו בתור גבר או אישה מושכים, אם זה יכולת לדרוש יותר כסף על מה שאתה שווה באמת (ואפילו יותר). לפי דעתי אם להגיד את מה שאני חושב באמת, להיות אדם עם חוש שיווק מפותח מביא אותך יותר מהר לחופש כלכלי  מאשר להיות אדם עם יכולות ואיכויות רבות. היה לי חבר שהיה מדהים במה שהוא עשה, אבל הוא לא הצליח להתפרנס מזה, כי לא הייתה במוחו האפשרות להצלחה ע"י שיווק אימתני.

יש אנשים מועטים ששיווק אוטומטי התרחש עבורם, שקוראים לו פרסום "מפה לאוזן", הוא קורה בעקבות איכות או ייחודיות של מישהו/משהו + גורם שמפנה אנשים לייחודיות הזאת. אני חושב שלא כדאי להסתמך על זה. אפילו שזה קורה, אני אוהב לעודד אנשים להמליץ עלי ועל אחרים, מאשר לסמוך על "יד הגורל".

אני אתן דוגמא שאני אוהב, בכוכב נולד הזמרים הצעירים מקבלים פרסום עצום ולאחר שהם כבר לא בתוכנית כמעט שלא שומעים עליהם (אני יוצא מתוך הנחה שהם כן רוצים להישאר בקדמת הבמה), אפילו נינט שהייתה ראשונה, כמה באמת חשבה על השיווק שלה?

לכן המחשבה על שיווק הוא מבחינתי חשוב שתגיע מוקדם, לפני שאתם מגיעים למצב שאתם מדהימים בתחום שלכם, הרבה לפני. אני אישית חושב שאם ילדים בבית ספר היו לומדים שיווק הם היו מצליחים פי כמה בחיים שלהם.

כדאי שתהיה לכם תוכנית ברורה לגבי איך לשווק את עצמך, ולא לחכות שאתם "מוכנים" לפרסום. גם לי זה קרה… התאמנתי שעות על גבי שעות בכלי שלי, ובכלל לא חשבתי על איך אני יכול לפרסם את עצמי ולהופיע, אמרתי, אה… אנשים יבואו אלי וישמעו אותי, לא צריך להתאמץ על זה, וכאן הטעות.

איכות התוכן

איכות התוכן בעצם תעזור לשיווק שלכם "לסגור פינות" ולא לתת לקונים של השירות/מוצר שלכם את חרטת הקונה (Buyers Remorse), כי הם יודעים שהם קיבלו את הדבר הכי טוב שיש בשוק כי אתם הדבר החם הבא! (או המוצר החם הבא)

המון אנשים באינטרנט יוצרים מוצרים לא כל כך איכותיים, ויש הרבה בינוניות (אותי אישית זה משמח!) וגם ככה בעולם של אומנויות הבמה, אנשים לא באמת מקדישים כל יום ויום להתפתח ולהגיע לפוטנציאל העצום שלהם.

השקיעו בפיתוח עצמכם ואל תוותרו לעצמכם! תמיד הישארו עם עיניים על הדרך באופן עקבי, כך תגיעו להגשמה עצמית מלאה.

אל תזניחו את השיווק, תמיד תהיו דרוכים ומודעים לאפשרויות שעומדות בפניכם להציג את האיכויות שלכם (בצורה כנה), מה כוללת הדרך שלכם להגשמת עצמית? אני אשמח לשמוע :)

(אולי בעתיד הלא רחוק שיהיו לי פרוייקטים מצליחים בתחומים שלי באינטרנט, תרצו שאני אעזור לכם לשווק את עצמכם)

אני אשמח אם תרצו  שאכתוב עוד בכל תחום הקשור לשיווק באינטרנט, הגשמה עצמית ואימון אישי


הוספת תגובה