הפוטנציאל האמיתי שלך

אין דבר שלא תוכלו לעשות.

אתם לא באמת רוצים שוב דבר ספציפי… אתם רוצים מכונית ובית גדול בשביל ליצור תחושה אצלכם בגוף. אחרי זה אל תתפלאו שאתם מיליונרים אומללים 😛

אם יש לכם מלא כסף וכל יום עובד עם סבל ורצון שהוא יסתיים, לא משנה מה תגידו לי, אתם לא קרובים בכלל לפוטנציאל האמיתי שלכם. הפוטנציאל הזה הוא משהו שאפילו אם תנסו לדמיין אותו – לא תצליחו לראות את כל היופי שבו. (כי הוא אינסופי)

בכנות בעבר הצבתי לעצמי מטרה של להרוויח 50 אלף שקל דרך האינטרנט כדי ליצור לעצמי את החופש הכלכלי שכל כך ייחלתי לו, ובאמת אני טועם ממנו – אבל זה לא מספיק! כסף הוא רק כלי בשביל להגשים את מי שאתה בתור בן אדם. הפוטנציאל שלכם הוא גם ליצור שפע בחיים שלכם וגם להצליח ליצור את כל דבר שחלמתם עליו.

בשביל היעד של יצירת כסף הוא Lifestyle – אני מכיר אנשים שמרוויחים סכומים מטורפים והם עובדים כמו חמורים ומשועבדים לעבודה שלהם (גם אפיליאטס משועבדים לפעמים לעבודה שלהם). אני מכיר אנשים שעובדים קשה מאוד ומרוויחים יחסית ממש מינימום, ואני מכיר את האיזון המבוקש של לעבוד במידה סבירה (או הרבה בתקופה קצרה יחסית בצורה ממוקדת) ולהרוויח יותר ממה שהם צריכים ועם אפשרות להם לייף סטייל מטורף (גרים בחול ויוצאים לבלות כל יום ועושים מה שבראש שלהם). פוקוס ועקביות הם המפתחות.

המטרה העילאית שלי בחיים זה לדעת ליצור כל דבר שאני אחפוץ בו. הנפש שלי משתוקקת לרקוד, ליצור עסקים וליצור דברים חדשים ולהתפתח (אהמ לנגן גם, אבל אני בהכחשה קצת איזה כמה שנים). זה אפילו יותר גבוה מהמטרה ליצור כסף. כי כסף לא תמיד קונה את השמחה בחיים.

מה הירושה שלכם?

פעם יצא לכם לחשוב באמת רחוק? רחוק כמו חמישים, מאה שנה קדימה, מאתיים שנה? יש לכם פוטנציאל ליצור חיים מדהימים לכם ולחברים שלכם!

ה"ירושה" שלכם לא חייבת להיות משהו כספי או נדל"ן נגיד – היא יכולה להיות משהו שלימדת, ילדים שגילדת והעברתם להם משהו ממכם הלאה (ואני לא מתכוון רק לDNA שלכם :) )

תחשבו שהפוטנציאל שלכם הוא כמו עץ, הוא יכול להגיע למצב של עץ ענקי עם שורשים עמוקים באדמה שמניב המון פירות.

הפוטנציאל למשהו שאתם יכולים לתת לעולם הזה כבר קיים, והוא אדיר! אתם רק צריכים להתחיל ליצור סביבה מזינה, להשקות ולטפח את העץ שיגדל! ככה אתם באמת יכולים להגשים אותו.

למה לקחתי הפסקה מעבודה?

לקח זמן לקחת צעד הפוך של לקחת פסק זמן מהחיים בשביל להתמקד בדברים שהפכו לקצת לא מאוזנים בחיים שלי (הגב שלי נדפק מחוסר יחס מספיק אליו – ואני בחור יחסית פעיל שעושה דיי הרבה ספורט). אז אמרתי פאק איט, אני חייב לשנות סדרי עדיפויות ולהשקיע בבריאות שלי – כבר לא היה לי אנרגיה ממש לעבוד והייתי ממש עייף… אז הגעתי למסקנה שאני זקוק לחופש רציני מהעולם.

אז זהו חברים, אל תפסיקו לדמיין את מה שאתם יכולים להיות.

 זה האלף בית של הגימל דלת!

פרטיק – מהסדרה בובספוג מכנסים מרובעים.

יאללה טס לתאילנד תוך שבוע לזמן בלתי מוגבל :)


6 תגובות על ”הפוטנציאל האמיתי שלך“

הוספת תגובה