קידום אמנים באינטרנט – הדרך קדימה

הגעתי למסקנה שחלק עיקרי מהבלוג יהיה מוקדם לקידום אמנים ישראלים באינטרנט (לא רק ישראלים),  אני אתמקד בתחום המוסיקה ומשם אתפתח לכל סוגי האמנות, תחום שלפי דעתי כמעט לא מפותח בארץ ויכול להגיע למצב שהוא מחליף לפי דעתי גם רדיו ברמה מסוימת (או להשתלב איתו באופן דומינטטי)

למה? התשובה שלי פשוטה, יש לי תשוקה לעזור לאנשים להצליח במה  שהם אוהבים באמת, עושה לי טוב לעזור לאנשים להגשים את עצמם והפעם עם פרנסה ראויה. כאשר אנשים באופן טבעי ימשכו ליכולות שלי בתור משווק אמנים כי הם יראו שזה עובד.

יבוא יום ותגידו לילדים שלכם, שווה מאוד להתפרנס מאמנות, וכולם יצרכו אותה באינטרנט, כבר היום אפשר לקנות דיסק שכל שיר בו עולה 1$ (הורדת של MP3 מיידית), ככה גם המוסיקאי חוסך עלויות של תשלום לחברת התקליטים, וצריך פחות לדאוג למוצרים פיסיים, אספקה ומשלוח. עוד דוגמא היא פרסום של שחקן והיכולות שלו ע"י שיווק של סרטונים ייחודיים שמפיצים  ברשת עם אנשים ששולחים את הלינקים של השחקן הזה לחברים, והוא מתפשט מהר ברשת (כמובן שזה חייב להיות איכותי, אני מאמין גדול באיכות).

אמנים מצליחים ביו טיוב

בטח תגידו, אין סיכוי, זה לא אפשרי, אז אני אומר לכם שאנשים כבר מרוויחים כסף מזה היום, קחו לדוגמא את המצחיק הזה NigaHiga מיוטיוב, הסרטון הכי הכי נצפה שלו הוקרן 16 מיליון צפיות!

אין מה לעשות תנועה לאתר שווה כסף, אם מרוויחים מכך ישירות (ממכירה של מוצרים) או עקיפין, אנשים מתלהבים וחברות רוצות שתתן להם פרסום ושתופיע במקומות ועוד…

עוד דוגמא של מישהו שאני אוהב היא רונלד ג'נקיס שאפילו הוא לא מנצל לפי דעתי את כוח השיווקי של המוסיקה שלו, (יש עוד הרבה כמוהו), הוידאו שלו ביו טיוב מפנה לאתר מכירה, שאפשר לקנות את הCD החדש שלו, מישהו אמר הכנסה פסיבית? מה זה בשביל אמריקאי ממוצע לקנות CD באינטרנט ב10$? הם קצרים על ההדק, בניגוד לישראלי הממוצע. אבל חכו… אני צופה שגם בישראל לאט לאט אנשים יעברו לקנייה באינטרנט.

מה העתיד צופן

אני באמת מאמין בתמים שאפשרויות חדשות נפתחות לכל האמנים בכדור הארץ, זה יהיה טיפשי לא לנצל את ההזדמנויות שעולות בעידן הזה, בעוד אני רואה אנשים נאבקים להישאר בעבודה שלהם בתור קופאית בסופר, או שומר בקניון. אנשי העידן החדש, יושבים מהבית שלהם או בכל מקום שהם רוצים לטייל בעולם ומרוויחים מכך כסף.

קדימה אמני העתיד!


הוספת תגובה