מטרות לחודש ינואר 2010 – התרגשות ומשל

יופי, אז ינואר זאת תחילת השנה האזרחית החדשה, והמון על הפרק, (אני יודע קצת מאוחר לשים מטרה להחודש – אבל למעשה כבר שמתי אותה בתחילת החודש)

המסע שלי להגיע להכנסה של 50,000 שקל בחודש מתקדם, וזה בהחלט אפשרי עם הכלים שיש לנו היום,

אני באמת רואה את עצמי מגיע למצב שיש לי המון זמן להשקיע במוסיקה ובריקוד (תמיד הייתי מוזר), ולעשות תרומה ענקית לעולם דרך זה, נקודה חשובה שהבנתי היא: לכסף בלבד אין משמעות, רק אם מנצלים אותו ליצור השפעה גדולה יותר על העולם, ליצור חיים יותר טובים ומאושרים, הכל עניין של מינוף, הרבה אנשים לא מבינים את העיקרון של מינוף (אני רק מתחיל להבין), מינוף נמצא בכל כך הרבה תחומים,

המטרה להחודש היא 2000 ש"ח רווח (אחרי הוצאות) מכל הפרסום PPC שלי.עוד מטרה היא להיות בROI מעל 50 אחוז. כלומר בשביל להגיע ל2000 ש"ח להשקיע מקסימום 4000 ש"ח. (מקבלים 6000 ש"ח בתמורה) – כמובן שROI מעל 100 הוא מבורך :).

המטרה השניה היא להמשיך ולפתח את פרוייקט הSEO שלי, שהוא השקעה לטווח ארוך שתניב הכנסה חודשית בסופו של דבר, ללא השקעה של כסף. עוד נתיב השקעה שאני מאוד אוהב, כי הוא מאפשר לי לתת מהידע שלי במוסיקה.

אחרי פרקטיקה נדבר קצת על פילוסופיה, המשל של היום:

פעם לפני אלפי שנים (ממציא סיפור משהו), היה איזה ג'אבר אחד שהיה לו המון כוח והוא אמר, מי שיצליח להרים את הסלע הענקית הזאת שאני יכול להרים, אני אהיה העבד שלו (כן זה ג'אבר טמבל), המון אנשים התאמנו חזק לקראת האתגר שהוא הציב וכולם נכשלו!

יום אחד בא איש מיוחד, מארץ לא ידועה ואמר לו, "אני יכול להרים פי 2 ממה שאתה מרים, בקלות רבה" הג'אבר התעצבן ואמר נראה אותך!

האיש נענה, והלך לחצי שעה וחזר עם מכונה מופלאה שמשתמשת בכוח הכבידה וממנפת אותו להרים עצמים כבדים ביותר. הג'אבר הבין שהלך עליו והוא נהיה העבד של האיש המופלא עד מותו. (כן כן אני קצת אכזרי מואהאהאה חח)

עיקרון המינוף אומר, תנצלו כל אמצעי קטן שיש לכם כדי לבצע את המשימה, האיש מהארץ הלא נודעת השתמש במוח שלו, בכוח הכבידה ועוד כמה אביזרים. (בעיקר המוח שלו).

הפואנטה של הסיפור: המחשבה שלכם היא הכוח הכי חזק שלכם, כן כן, אפשר להזיז הרים בעזרת מחשבה, ואני לא מדבר על טלקנסיס, אני מדבר על שהכל מתחיל ונגמר במחשבה. אפילו שאתם חושבים שאין לכם כלים להגיע למקום מסוים, תזכרו, שמה שחשוב קודם כל הוא התכנון ולא הפעולה המתמשכת והסזיפית של "לעבוד קשה" כאן טמון הכוח של המינוף. עוד פואנטה היא, שהגוף הוא העבד של המוח ולא להיפך (ותחשבו על זה…)

איך אני מנצל את המינוף?

אני שנים התמקדתי בלהיות מצליח במוסיקה, התאמנתי קשה וראיתי שקשה לי להתפרנס מזה בארץ, אז חשבתי על דרכים חלופיות להגיע למטרה, חשבתי לעצמי איך אפשר למנף תחום אחר שיתרום לתחום אחר שיתרום לתחום אחר שיתרום…

והעתיד הזה לא רחוק ממני, אני מתקרב אליו, והוא בהחלט נראה לי אפשרי ביותר, חשוב להישאר עקבי על הדרך, ולסיים את מה שהתחלתי.


הוספת תגובה